Wyruszasz na wczasy lub też w podróż służbową do innego miasta lub kraju? Na miejscu pragniesz zwiedzić jak najwięcej, transportując rodzinę lub współpracowników do sąsiednich miast?

samochody do wynajęcia Kraków lotnisko

Dawniej jedynym słusznym rozwiązaniem byłyby taksówki bądź własny przewóz – dzisiaj o dużo lepszą oraz tańszą alternatywą są wypożyczalnie aut, które szturmem zdobyły serca amerykanów i roztropnie przekonują do siebie także europejczyków, w tym także naszych rodaków.
Coraz to więcej ofert polskich wypożyczalni aut ukazuje, że potrzebujemy samochodów w wyznaczonym czasie. Co znacznie więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie wyłącznie dla podróży firmowych, jakkolwiek również do tych prywatnych, kiedy potrzebujemy prędkiego oraz nieograniczonego przewozu w danym regionie.

wypożyczalnia samochodów Kraków bez limitu kilometrów

Koszty wynajmu samochodu
Przejdźmy wobec tego do meritum – jakie są koszty najmu auta? To zależy od tego, jakie auto pragniemy wypożyczyć oraz na jak długi okres. Wyruszając na dwutygodniowe wczasy, należałoby pomyśleć o najmie na pełen okres urlopu. Z jakiego powodu? Bowiem najem wyłącznie na kilka dni może być o wiele droższy aniżeli najem na tydzień bądź dwa tygodnie. Ta norma dotyczy nie tylko turystów, lecz także przedsiębiorców, którzy potrzebują aut w trakcie podróży służbowej.
Na cenę ma również wpływ rodzaj auta. Bogata w dodatki limuzyna będzie o wiele droższa niż sztampowe rodzinne auto (jakie także nie musi być pozbawione wygód typu klimatyzacja czy fotelik dla dziecka, który coraz to częściej jest w domyślnym wyposażeniu). Nie zmienia to jednak faktu, że wypożyczalni aut jest tak dużo, że musiało to odbić się na opłatach – mniejszych cenach dla Kontrahentów.